Ошибка! Вы указали в качестве родительского документа текущий документ.
Допоможемо придбати апарати хіміотерапії у Івано-Франківську обласну дитячу лікарню! | Громадська Організація — Розвиток Громади

Допоможемо придбати апарати хіміотерапії у Івано-Франківську обласну дитячу лікарню!

У рамках проекту «Виконай бажання важкохворої дитини» активісти Івано-Франківського осередку ГО «Розвиток Громади» просять усіх небайдужих про допомогу!

У Івано-Франківській обласній дитячій лікарні  біда - вийшли з ладу апарати хіміотерапії, які є життєво-необхідними для боротьби з страшною недугою маленьких пацієнтів! Необхідно придбати п’ять інфузоматів.

Інфузомат - це контрольований електронікою інфузійний насос для інтенсивної терапії та анестезії.Особлива точність цих приладів робить процедуру безпечною.

 
Вартість одного інфузомата - 25тисяч гривень
. Ці апарати працюють цілодобово та одночасно їх потрібно близько 15-20 дітям. Активісти ГО «Розвиток Громади» відвідавши ОДКЛ м.Івано-Франківська та поспілкувавшись із завідуючим відділення онкогематології Іваненко А.Л., забрали з лікарні 3 інфузомати, які вийшли з ладу та по заключенню підлягають списанню, щоб якнайшвидше відновити їх функціональну діяльність. Але це мізер... На превеликий жаль, кількість онкологічних захворювань серед дітей з кожним роком набирає все більших та більших обертів! Це потребує шаленої матеріальної та моральної підтримки з боку небайдужих людей, адже у більшості випадків витрати на лікування є не підйомними для рідних, а також рідко українські клініки можуть забезпечити усі стадії лікування недуги.

Фінансування з боку держави є недостатньо для придбання такого обладнання, тому дуже просимо розуміння та Вашої підтримки . Потрібно якнайшвидше зібрати кошти та закупити інфузомати.
 

Кошти можна перерахувати на рахунок Благодійного фонду ГО «Розвиток Громади» з призначенням платежу: «на інфузомат».
Рахунок 2600130922401
ЄДРПОУ 39479117
МФО 305749

Телефон активістів 068 543 74 16 Олександр та Андрій