Активісти ГО «Розвиток Громади» взяли участь в екстремальних пригодницьких перегонах Gorgany Race 2015

27-28 червня на Прикарпатті проходили дев’яті щорічні екстремальні перегони Gorgany Race. Випробувати свої фізичні можливості та витривалість прибули учасники з різних кутків України, і навіть з Республіки Польща. Взяли участь у змаганнях і спортсмени «Розвитку Громади».

Традиційні перегони Gorgany Race зібрали цьогоріч близько пів тисячі екстремалів та любителів спортивного туризму. Змагання проходили в трьох класах: «Трек» (105 км пішохідної дистанції, спортивне орієнтування, техніка гірського туризму), «Вело» (160 км велосипедної та пішохідної дистанції, спортивне орієнтування, техніка гірського туризму) та «Спринт» (75 км пішохідної дистанції без технічних етапів).

Учасники сформували 192 команди. Активісти ГО «Розвиток Громади», а саме, Денис Драгініч, Остап Федірко, Юрій Костирка, Ілля Якимишин, об’єдналися в команду під назвою «Фунтики». Змагалися хлопці у класі «Трек», долаючи 105 км пішохідної дистанції за 30 годин. Складний гірський рельєф, орієнтування на місцевості та спортивний азарт змусили учасників рухатись фактично без відпочинку та вночі. Долаючи усі завдання та труднощі хлопці хоч і не першими, проте все ж прийшли до фінішу.

«Це було дійсно дуже складно, особливо рухатись вночі, якось навіть мало не заблукали в лісі. Дуже важко було ходити по горах, особливо коли падав дощ, і переходити гірські річки. Не зважаючи на надзвичайну втому, враження від перегонів у нас хороші. Цьогоріч ми вперше брали в них участь і зрозуміли, що в наступні роки обов’язково будемо учасниками перегонів Gorgany Race», - розповідає член ГО «Розвиток Громади» Денис Драгініч.