Волонтерська поїздка у зону АТО

До Дня захисника України активісти ГО «Розвиток Громади» разом із небайдужими патріотами та ветеранами російсько-української війни організували волонтерську поїздку на схід держави. Наших хлопців на лінії зіткнення підтримали не лише продуктами першої необхідності, а й підняли їх бойовий дух патріотичним концертом.

Аби підтримати наших військових на передовій, до волонтерської поїздки активісти готувались протягом місяця. Завдяки небайдужим людям та патріотичним організаціям вдалось зібрати чимало речей першої необхідності: продукти харчування, домашні закрутки, побутову хімію, книжки та необхідне приладдя. Також було організовано масштабне ліплення вареників у селі Меклашів, завдяки чому хлопці у зоні бойових дій отримали аж 120 кг українських пирогів. Окремо слід виділити дитячі малюнки та три музичні гітари, які розмалювали у патріотичних тонах діти загиблих Героїв України.

      

На передовій активісти навідали 14-ту окрему механізовану бригаду у місті Новоайдар та Щастя, Луганської області. Тривала волонтерська поїздка з 9-го по 11-те жовтня.

«Дух перехоплює коли розмовляєш із нашими захисниками. Такі поїздки варто організовувати частіше, адже хлопці справді потребують більше спілкування. У подорожі з нами були ветерани АТО і один із них зустрів там свого побратима, емоції переповнювали обох. Склалось таке враження, що воїни відчувають себе покинутими, вони потребують нашої підтримки. Українцям потрібно зрозуміти, що ця війна є спільна, не їхня, а наша», - каже керівник соціального відділу ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк. 

Також, завдяки гурту «Львів’яни», співачці Світлані Гринчишин, акордеоністу Андрію Сенику, фокуснику Віктору Кочергану та дуету аніматорів «ВлаТар», вдалось організувати патріотичний концерт, аби підняти патріотичний дух бійців та привітати їх з Днем захисника України.

 «Тут час іде зовсім по-іншому, не так як усі звикли. Важко психологічно щосекунди знаходитись під фактичним обстрілом. Щоразу хочеться думати про щось інше, відволіктись. І сьогодні усі ми отримали справжні емоції від концерту та задоволення від просто щирого спілкування. Тут, на передовій,дуже важливо знати, що про тебе пам’ятають.», - ділиться враженнями Віктор, учасник російсько-української війни


ГО «Розвиток Громади» висловлює щиру подяку усім тим, хто долучився до волонтерської поїздки. Знайте, завдяки вам Україна стала на крок ближче до перемоги!

Нагадаємо, громадська організація «Розвиток Громади» з перших днів конфлікту на сході держави активно підтримувала та допомагала учасникам бойових дій та їх сім’ям. Адже переконані: лише спільними зусиллями справедливість обов’язково переможе та настане мир у нашій державі. Слава Україні!