Неймовірний відпочинок дітей учасників АТО у Славську триває

Унікальний літній табір для малечі наших захисників продовжується, дітлахи насолоджуються радісними моментами у Карпатах і вже мріють про наступний табір від активістів громадської організації «Розвиток Громади» за підтримки одноіменного Благодійного фонду.

Програма табору «Moves&skills. Пригоди в Славську» орієнтована не лише на оздоровлення та відпочинок дітлахів, але й на інтелектуальний розвиток. У таборі взяли участь діти з різних районів Львівщини. Кожен день – особливий для дітлахів. Незмінними залишаються оздоровча зарядка щоранку та заняття з англійської мови. Також разом із психологом діти вчаться визначати свій тип темпераменту, пізнають себе краще.

Четвертий день приніс учасникам табору активні розваги у Мотузковому клубі. Активісти ГО «Розвитку Громади» організували для дітей справжній піратський квест. Маленькі пірати «Розвитку громади» із захопленням шукали скарб, долаючи різні перешкоди на лазанках у мотузковому парку, адже, за легендою вихователів, скарб потрібен був для того, щоб врятувати Україну. Знайшовши золото, всі відсвяткували перемогу смачними хот-догами і веселими танцями.

П’ятниця подарувала таборинятам колоритний день. Після щоденних активних розваг, за сприяння Олега Винника, діти мали змогу енергійно провести час у «Боулінг-клубі», вибиваючи страйк. Після обіду, на дітей чекала тематична вечірка, вони дізналися про автентичність давніх символів, традиції та культуру Індії, а також дівчата практикували рухи індійського танцю. Вечір завершився для діток веселою дискотекою і незабутніми враженнями.


У суботу учасники табору вирушили на стадіон, де зіграли в улюблену гру і дорослих, і малих – футбол. Із особливим захопленням копали в м’яча дівчатка, виборюючи перемогу. Після емоційної гри, діти вирушили на шопінг за карпатськими сувенірами. А ввечері побували на концептуальній мафія-вечірці.Неділя запам’яталася інтелектуальними іграми під час уроку англійської мови, аналізом психологічних тестів та підйомом на гору Погар. Незважаючи на прикладені зусилля, щоб покорити нову вершину, у дітлахів відкрилося друге дихання, вони  активно і енергійно святкували неймовірну індіанську вечірку. За сценарієм, діти обрали вождя, помічники якого допомагали йому приймати рішення про прийняття нових членів у їхнє плем’я. Вечір завершили частуванням смаколиками та рухливими танцями.За дні перебування у таборі, ще тиждень тому незнайомі діти, тепер стали справжніми друзями. Малеча в захваті від табору «Moves&skills. Пригоди в Славську» і мріє про наступний табір від громадської організації «Розвиток Громади».
 
Залишається все менше часу на спільний з дітками відпочинок і все частіше охоплюють сумні почуття, бо вже скоро наші пригоди закінчаться. Всі дітки - дуже привітні і розумні. Їхня позитивна енергетика надихає робити добрі справи і зовсім не хочеться з ними розлучатися", - ділиться Христина Мелекесцева,  керівник проекту. Організатори та учасники літнього табору щиро вдячні партнерам проекту, до яких відносяться: ТДВ «Жидачівський сирзавод», ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора», ресторан «Максим», Добра Аптека, Банк Кредіт Агріколь, VS-банк, Райфайзен банк Аваль. Особливу вдячність за вагому матеріальну підтримку в проведенні табору організатори висловлюють українцям в Лондоні, також вдячні керівництву мотузкової дороги в смт. Славське, адміністрації стадіону «Арена Славське» та клубу «Боулінг».