Громадські активісти привітали з днем народженням сина загиблого Героя

Вшановувати пам'ять загиблих воїнів АТО є обов’язком кожного свідомого українця, адже ці люди віддали своє життя за Батьківщину, залишили сиротами своїх дітей, вдовами дружин, та самотніми на схилі років своїх батьків і матерів. І власне тим, хто осиротіли через війну, доведеться жити з болем в серці впродовж всього життя.

Для того, аби хоч трішки затушувати біль втрати, активісти ГО «Розвиток Громади» опікуються сім’ями загиблих військових, організовують для них екскурсії, передають гуманітарну допомогу, запрошують дітей на різні розважальні заходи. 

В рамках проекту «Подаруй дитині мрію», 31 серпня,  активісти громадської організації привітали з днем народження сина загиблого Героя, учасника АТО Ігоря Бориса. Одинадцятирічний Максим проживає разом із мамою та молодшим братиком у місті Дрогобич. В день народження хлопця активісти приїхали до його дому аби привітати та вручити пам’ятні подарунки. Проте Максима в цей час вдома не було, оскільки він проходить курс лікування в одному із санаторіїв міста Трускавець, тож гостинці передали його рідним.

«Наша громадська організація вже більше року опікується  військовими в зоні АТО, допомагає сім’ям учасників антитерористичної операції  та загиблих героїв. Особливу увагу ми приділяємо тим  дітям, які осиротіли через війну, оскільки хочемо, щоб вони бачили і відчували на скільки громадськість цінує героїзм їхніх батьків »,  - розповідає активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк.

Організатори заходу висловлюють подяку партнерам проекту за надані презенти для хлопчика. Сподіваємося, що подарована вишиванка стане гарною окрасою для Максима під час радісних подій в його житті,  художні книжки та канцтовари допомагатимуть хлопцю у «країні знань», а ігрова приставка подарує яскравий відпочинок.