Учасникам АТО нададуть безкоштовні юридичні консультації

31 березня 2017 року відбудеться  «День учасника АТО» – правопросвітницька акція для українських бійців – учасників антитерористичної операції. Повідомляє Регіональний центр з надання БВПД у Львівській області.

Вперше, одночасно в місцевих центрах, а також в усіх бюро правової допомоги на Львівщині відбудеться консультування учасників АТО та членів їх сімей у приміщеннях місцевих центрів та бюро правової допомоги.

На 31 березня заплановані не лише консультації, а й конференції, вуличні навчання, інформаційні сесії та круглі столи.
Програма:

Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно із партнерами: Стрийським міськрайонним центром зайнятості, громадською спілкою «Всеукраїнське Об’єднання Учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» проводитиме прийом учасників АТО та членів їх сімей для індивідуального консультування.

Після одночасного консультування в усіх бюро правової допомоги на Стрийщині проводитимуться ряд заходів для учасників АТО:

12.00 год. – інформаційна сесія на тему: «Права та обов’язки батьків щодо їх дітей після розлучення» спільно із керівництвом спілки учасників АТО Стрийщини та ГО «Майдан Стрийщини». А також вуличне навчання водіїв щодо прав учасників АТО.

На Дрогобиччині відбудуться інформаційні сесії для ветеранів АТО «Проблемні питання учасників АТО – шляхи їх вирішення» - відділ «Бориславське бюро правової допомоги» та відділ «Дрогобицьке бюро правової допомоги» спільно із фахівцями центрів зайнятості, Пенсійного фонду та громадськими організаціями Дрогобиччини.

12.00 год. – у приміщенні Жидачівського районного центру зайнятості відбудеться круглий стіл спільно з учасниками АТО, представниками центру зайнятості, управління пенсійного фонду, управління соціального захисту населення, земельного відділу, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, ГО учасників АТО Жидачівщини, під час якого обговорюватимуться актуальні питання учасників АТО.

У м. Миколаїв відбудеться інформаційна-сесія на тему: «Соціальний захист учасників АТО» та вуличне навчання водіїв щодо прав учасників АТО.

У м. Новий Розділ відбудеться інформаційна сесія на тему: «Порядок реєстрації громадської організації учасників АТО» та вуличне навчання водіїв щодо прав учасників АТО.

14.00 год. – у приміщенні Сколівського районного центру зайнятості відбудеться інформаційна-сесія на тему: «Насильство в сім’ях учасників АТО: реальна проблема чи некоректне запитання» та вуличне навчання водіїв щодо прав учасників АТО.