Львів’ян закликають вшанувати пам’ять Небесної Сотні і загиблих в АТО


Громадські об’єднання звертаються до патріотів, всіх небайдужих мешканців Львова з проханням прийти і вшанувати пам’ять загиблих на Майдані та в зоні АТО. Захід відбудеться 20 лютого о 14 годині біля пам’ятника Тарасу Шевченку, що на проспекті Свободи.

У ці важкі для України часи ми маємо об’єднатися, підтримати один одного, наших братів і сестер, рідні яких борються за нашу свободу, за цілісність країни. Адже українці завжди відрізнялися багатством людських якостей, які найбільше цінуються у суспільстві: доброзичливістю, добротою, схильністю до співчуття та співпереживання.

Бути свідомими громадянами нашої держави закликає Президент України. У своєму указі “Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні” Петро Порошенко зазначає про встановлення щорічного відзначання Дня Героїв Небесної Сотні 20 лютого. Також Президент закликає громадськість розробити комплексний план заходів, присвячених подіям на Майдані.

Громадські організації, ініціюючи виконання указу Петра Порошенка, звертаються до всіх львів’ян та гостей міста не бути байдужими, а прийти і вшанувати пам’ять Небесної Сотні та загиблих в зоні АТО. Активісти спільними зусиллями організовуватимуть народне віче, яке відбудеться 20 лютого о 14:00 біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові. Також громадськість закликає прийти й одностайно сказати «Ні!» путінській агресії.

Сотні років українці борються і гинуть за власну незалежність. Протягом усього періоду існування нашої держави народ жертовно віддає свої життя заради добробуту України. Доля вкотре випробовує українців. Під час Майдану мільйони людей мужньо боролися за свободу слова й демократію. У запеклих боях між владою, що здійснювала безчинство, і мирним населенням полягло більше сотні синів і доньок нашої Вітчизни. Народ великою ціною добився виконання своїх вимог. Проте на цьому горе українців не завершилося – протистояння на Майдані переросли у війну з сусідньою державою.

Загарбницькі дії окупантів зруйнували десятки міст на Сході України, забрали тисячі життів серед цивільного населення й українських військових. Від рук російських бойовиків гинув і гине квіт нації – патріоти нашої держави.

Про титанічну боротьбу українських героїв варто згадувати постійно, а пам’ять про загиблих вшановувати всім свідомим українцям у світі.