Центр допомоги сім’ям загиблих в АТО організував зустріч з психологами та юристами

Громадські активісти разом представниками Української спілки Психотерапевтів (УСП) провели зустріч з сім’ями військовослужбовців, які загинули на Сході України.

В суботу, 24 січня, професійні психотерапевти разом з юристами громадської організації надали допомогу сім’ям наших захисників. Зустріч пройшла у добрій та щирій атмосфері. Учасники ділилися досвідом як пережити страшне горе, що їх спіткало. Хтось переживає його самостійно, дехто намагається більше спілкуватися з іншими, дехто – навпаки закривається в собі.

Юристи громадської організації “Розвиток Громади”, в свою чергу, надали правову допомогу, відповіли на запитання членів родин.
 


“Часто сім’ям, які пережили це жахливе горе, просто необхідно розуміння, важливо почути їх. Правильно зазначили психологи: потрібно спілкуватися й не замикатися в собі, а такі зустрічі безумовно цьому сприяють”, – зазначив активіст Роман Дуда.


Родини виявили бажання зустрітися ще раз. Нагадаємо, в рамках роботи Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО працює служба психологічної допомоги від Української Спілки Психотерапевтів. Юристи громадської організації, в свою чергу, надають кваліфіковану правову допомогу.