На 10-й день народження донечка загиблого АТОвця отримала приємні подарунки

Активісти ГО «Розвиток Громади» у рамках проекту "Подарунок дитині героя" привітали Валерію Савонюк з днем народження. Дівчинка отримала гарні подарунки від партнерів ГО.


Щоб хоч на трошки розрадити дітей, у яких АТО забрала батька, учасники ГО «Розвиток Громади» створили соціальний проект "Подарунок дитині героя", за яким малечі роблять презенти у їх дні народження. Тато Валерії загинув на війні, що і далі продовжується на сході нашої країни.

За допомогою спонсорів та партнерів ГО 10 день народження дівчинки запам’ятається їй ще більше.  Громадівці допомогли зробити це свято ще більш незабутнім. Валерії подарували настільну гру, м’яку іграшку, смачнючий торт, а ще багато різнокольорових кульок.

Сьогодні у мене гарний день. Вітають і батьки і друзі і приємно, що ще хтось інший не забуває про мій день. Ці кульки дуже піднімають настрій. Дякую за такі чудові подарунки, - розповідає іменинниця Валерія


Нагадаємо, активісти ГО «Розвиток Громади» у рамках проекту «Допомога АТО» постійно вітають дітей, у яких батько загинув на війні та дарують їм гарні подарунки.