ГО «Розвиток Громади продовжує опікуватись дітьми загиблих Героїв України.

 В рамках соціального проекту «Подарунок дитині Героя» незабутній день народження отримав черговий іменинник – Олександр Болтешев!

                                   


В п’ятницю, 8-го вересня, за сприяння спортивно-розважального комплексу «Апекс» вдалось відсвяткувати 9-ті роковини Олександра та подарувати йому море позитивних вражень!

Хлопчина напівсирота, його батько Максим Овчарук, на жаль, героїчно загинув ще у 15-му році в Донецькій області захищаючи наш мир та спокій! Відтак, вкрай необхідно, щоб така малеча знала - про них пам’ятають та дбають!
 

«Щоб привітати хлопця ми запросили ветерана російсько-української війни Сергія Дячишина. Дуже приємно дарувати радість таким діткам. Разом з друзями, Олександр весело провів час на величезному ролердромі, позмагався у аренному лазертагу та досхочу насміявся я у дзеркальному лабіринті. А ми, у свою чергу, подарували йому шахи. Хочеться дати йому більше радощів, навіть маленьких, але щирих та яскравих!» - ділиться враженнями активістка ГО «Розвиток Громади» Гелена Білик

                                    

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» тривалий час опікується не лише сім’ями новітніх Героїв України, а й активно допомагає воїнам на передовій.

Переконані: лише спільно зробимо світ навколо кращим та подаруємо маленьким українцям, що втратили під час війни найрідніших, підтримку та радість!