Кіборг Остап Гавриляк таки ходитиме на двох ногах

У серпні благодійний фонд «Розвиток Громади» оголосив про збір коштів для постраждалого Кіборга із Львівщини, який, захищаючи Донецький аеропорт, втратив ногу. Збір проводився всього лиш кілька днів, та навіть за цей короткий термін вдалося зібрати 5 тисяч гривень.

Родина травмованого «Кіборга» Остапа Гавриляка звернулася до БФ «Розвиток Громади» з проханням допомогти зібрати кошти на сучасний протез. На цей клич відразу відгукнувся постійний партнер благодійного фонду – Райффайзен Банк Аваль. На допомогу пораненому військовому було перераховано 5 тисяч гривень. 

Нещодавно стало відомо, що Остапу Гавриляку безкоштовно було надано ісландською компанією OSSUR сучасний протез. Отримати складне протезування з використанням новітніх технологій юнак зміг отримати завдяки впровадженню в Україні нового проекту з підтримки протезування, в рамках якого будуть навчати  українських протезистів новим технологіям від світових брендів. Завдяки новітній методиці протезування із застосуванням силіконових гільз, Остап вже за кілька годин стояв на двох ногах. Фахівці запевняють, що з часом хлопець зможе не лише ходити, але й бігати.

Зібрані родиною кошти, в тому числі і гроші перераховані благодійним фондом «Розвиток Громади», будуть спрямовані на довготривалу реабілітацію хлопця. Нагадаємо, що збір коштів на прохання родини Гавриляк вже закрито. Щиро радіємо, що Остап отримав допомогу, завдяки якій він зможе жити повноцінним життям. Висловлюємо вдячність благодійникам, які долучилися до благородної справи. Пам’ятаймо, добро робити легко!