Привітання з Днем захисника України!

Українці, у свято Покрови Пресвятої Богородиці щиро вітаємо Вас з потрійним та державотворчим  святом – Днем захисника України, 75-річчя створення Української Повстанської Армії та Днем Українського козацтва!

Лише втретє на державному рівні Ми відзначаємо День Захисника України. Ціна – війна на сході нашої держави! Втім у наших традиціях 14 жовтня завжди було особливим днем - Днем захисту Вітчизни. Починаючи з часів Київської Русі, козацтва, Січових Стрільців, воїнів ОУН-УПА та закінчуючи новітніми Героями Небесної Сотні та учасниками російсько-української війни – МИ завжди відстоювала нашу незалежність та принципи української державності!

Тож усі захисники українського кордону та нашого мирного неба, нехай ваші сила та мужність повсякчас оберігають нашу святу землю, а підтримка рідних та близьких надає сили та натхнення на боротьбу. Ваша безцінна жертва дарує кожній українській домівці спокій та злагоду!

Віримо: спільно відстоїмо нашу свободу та право будувати вільну, самостійну, сильну та демократичну державу щасливих людей!