У пам'ять про Героїв України

13 жовтня відбулось урочисте відкриття двох меморіальних дошок загиблим Героям  у львівській школі № 73.

Дирекція школи радо відгукнулась та сприяла такій ініціативі ГО «Розвиток Громади» у встановленні пам’ятних дошок двом випускникам, які захищали нас на передовій : Андрію Родичу та Володимиру Савонюку.

 
  • Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – це нaш святий oбoв’язoк. I сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльних дoшок це щирa дaнь спрaвжнім пaтрioтам, які сaмoвiддaнo вступили дo ряду зaхисникiв свoєї Вiтчизни, боролися за її  суверенітет та цілісність і віддали життя   за мир та спокій на рідній землі.Лише кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo в Укрaїнi люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реaльнiстю, oбривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж шaнуймо пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну жертву для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!, - коментує директор школи Василь Дмитрович Нагірний

«Вони загинув як герої», — шанобливо говоримо про тих, хто віддав своє життя за цілісність і свободу нашої держави. І обіцяємо не забувати. Сподіваємось, що ці меморіальні дошки будуть нагадувати всім поколінням про героїчний вчинок військовослужбовців, а пам'ять про Героїв України на завжди залишиться в серцях людей.
Дякуємо усім, хто допоміг у виготовленні та встановленні меморіальних дошок.