Матеріальна допомога АТОвцям: документи, які потрібно подати

З 14 листопада розпочинається процес видачі 100 тисяч матеріальної допомоги учасникам АТО. Необхідні документи прийматиме Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій на вул. Пекарській 41.

Ще зовсім недавно ми були свідками того, як учасники бойових дій на сході України відстоювали свої законні права на Площі Ринок,1. Чоловіки створили наметове містечко біля Ратуші, у якому прожили 19 днів. Зрештою, АТОвці  з владою міста знайшли компроміс. 4 жовтня депутати ЛМР проголосували ухвалу  «Про захист інтересів учасників АТО-мешканців м. Львова». Документом міська рада ухвалила доручити департаменту гуманітарної політики визначити процедуру матеріального забезпечення учасників антитерористичної операції житлом, земельною ділянкою або коштами у розмірі 100 тис. гривень.

На сьогодні вже розробили механізм роботи зміненої Програми забезпечення житлом учасників АТО. Тепер вояки можуть отримати земельну ділянку за межами Львова для дачного будівництва площею не менше 0,06 га або одноразову матеріальну допомогу на вирішення соціально-побутових потреб у розмірі 100 тис. грн. з міського бюджету Львова, - повідомляє  Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій. З понеділка, 14 листопада, Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій вже прийматиме необхідні документи для отримання матеріальної допомоги.

З собою потрібно мати такі документи:
1. Заяву за підписом учасника АТО або члена сім’ї, що належать до категорії осіб, що визначені у пунктах 1 та 2 цієї Програми.
2. Копії паспорта учасника АТО (1, 2, 10, 11 сторінки) та ідентифікаційного коду.
3. Довідку (форма № 2) про склад сім’ї та реєстрацію (дійсна протягом 1 місяця з моменту видачі), видана підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники.
4. Копія посвідчення учасника бойових дій.
5. Копія довідки про безпосередню участь в АТО.
6. Копія довідки про те, що особі не надавалася у власність земельна ділянка для будівництва та обслуговування житлового будинку, видана Відділом Держземагентства у м. Львові чи Головним Управлінням Держземагентства у Львівській області, засвідчені або нотаріально, або підприємством-балансоутримувачем житлового будинку, в якому зареєстровані заявники, або на місці спеціалістом, який приймає документи.
7. Копія посвідчення інваліда війни (при наявності).
8. Копія свідоцтв про народження дітей (для підтвердження статусу багатодітного батька).
9. Довідку з міської ради про перебування на квартирному обліку для учасників АТО (при наявності).

Документи нести за адресою: Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій за адресою вул. Пекарська 41.