Активіст ГО «Розвиток Громади» захищає Україну на Луганщині

Члени громадської організації не лише допомагають військовим, але й беруть участь у проведенні антитерористичної операції, яка вже давно переросла у справжню війну на Сході України.

Спортсмен Андрій є учасником спортивного клубу «Легіон». Зараз хлопець служить в лавах української армії.  Повернувшись з району Волновахи, він вирушив захищати Україну на Луганщину. Хлопець служить у 58-ій окремій механізованій бригаді, протитанковій батареї. Андрій здобув звання лейтенанта й командира взводу. Він неохоче розповідає про війну, проте з найвищим патріотизмом згадує про своїх побратимів й ділиться любов’ю до України.


Війна на Сході України змінила багатьох із нас. Багато молодих хлопців захищають нашу свободу та державну цілісність в зоні АТО, вони жертвують своїм здоров’ям, а подеколи й життям заради Батьківщини. Їхні побратими, роблять все можливе аби не допустити розхитування ситуації на Заході, реалізовують потрібні соціальні проекти й захищають права військових.

Одним із пріоритетних напрямків діяльності громадської організації «Розвиток Громади» є допомога АТО. Вже тривалий час активісти підтримують українських військових. За кошти, зібрані командою благодійного фонду були відремонтовані військові автомобілі, що відправилися в зону АТО. Також представники організації передали патріотичну символіку та побутові речі.