Передали ЗСУ безпілотник та аптечки

"Війна дронів" - часто повторювана фраза в інформаційному просторі має чимало правди під собою, однак людина все ж залишається головною діючою одиницею, без якої жоден дрон неефективний.

На запит директорки благодійного фонду "Розвиток громади" Вероніки Хідченко до "Обʼєднання українок Бельгії" ми отримали електронний пристрій "Mavic 3 pro", який передали нашим захисникам - спецпризначенцям, які постійно від 24 лютого 2022 року ведуть непримиренну боротьбу за деокупацію українських земель на сході нашої країни.

"Ми усіляко і всебічно підтримували і продовжуємо підтримувати наших воїнів, хоча це з кожним разом стає робити все складніше, зважаючи на непросту економічну ситуацію в країні. Та кожного, хто може і хоче підтримати ЗСУ, або наші інші благодійні проекти, серед яких допомога дітям-сиротам та дітям з інвалідністю в будинках-інтернатах, а також підтримка літніх людей в хоспісах, запрошуємо задонейтити на реквізити фонду, або через платіжну систему Фонді", - розповідає Вероніка Хідченко.

Творити добро і перемагати разом простіше!

Дякуємо "Ukrainian Women in Belgium" (The Association Of Ukrainian Women in Belgium), а особливо її Голові Наталії Осташ за безпрецедентно швидке рішення і допомогу. Додамо, що "Обʼєднання українок Бельгії" цьогоріч святкує своє 75-ліття, з чим їх щиро вітаємо та зичимо процвітання та успіху, особливо на шляху до спільної Перемоги над ворогом.

Також щиро дякуємо за чергову допомогу Юргену Говардсу (Jürgen Govaerts) у вигляді аптечок.

Окрім цього велика подяка "Місії Ігоря Вітенько" за чергову доставку гуманітарного вантажу до Львова.

Задонатити у наш БФ можна тут.

#ТворимоДоброРазом #ВіримовЗСУ #СлаваУкраїні #РазомДоПеремоги!