Незабутній день народження подарували активісти ГО донечці загиблого героя АТО

Вероніка Родич, донька загиблого АТОвця, за допомогою учасників ГО «Розвиток Громади» відсвяткувала свій день народження в «Ігроленді» у ТЦ «Форум».

Веселі пірати, друзі, кольорові кульки, подарунки та багато розваг – так святкувала свій особливий день іменинниця Вероніка Родич. З дев’ятиріччям дівчинку привітали активісти ГО «Розвиток Громади». У подарунок від громадівців донечка АТОвця отримала розвиваючі настільні ігри і смачнючий торт з морозива.

Зробити день народження незабутнім для дитини погодилась компанія «Ігроленд», яка знаходиться у ТЦ «Форум». Іменинниці та її друзям накрили смачний стіл. Дітей розважали аніматори , які зробили Веронічці піратську вечірку. Оригінальні кекси зі свічками від «Ігроленду» запам’яталися дітлахам своїм чудовим виглядом і смаком.

Думаю сьогодні моя дитина задоволена на усі 100%. Цьогорічний день народження дуже веселий. Сподіваюся вона запамятає його як один з щасливих днів у її житті. Дякую усім, хто долучився до створення свята, - каже Вікторія Родич, мама іменинниці

Нагадаємо, проект «Подарунок дитині героя» - соціальний проект ГО «Розвиток Громади». Дітям загиблих учасників АТО дарують подарунки у їх день народження та допомагають створити незабутнє свято .