Допоможімо стати на ноги пораненому Кіборгу з Львівщини

Збір закрито за повідомленням родини Гавриляків! Дякуємо усім, хто відгукнувся!

Багатомісячну героїчну оборону Донецького аеропорту забезпечили вони – відважні воїни, яких люди сьогодні називають «Кіборгами». Ми з тривогою та захопленням спостерігали як мужньо вояки протистояли ворогу.Та на жаль, під час оборони стратегічного об’єкту немало з них полягло у боях та були важко поранені. 

Вижити, під час потужних обстрілів бойовиків, вдалося старшому солдату Остапу Гавриляку. Двадцяти семирічний хлопець, родом із села Давидів (Пустомитівський р-н, Львівська обл.), з листопада 2014 року захищав цілісність нашої країни в зоні антитерористичної операції, зокрема, «тримав оборону» в Донецькому аеропорту. Та під час потужних обстрілів летовища, у січні 2015 року, чоловік опинився під обвалами від вибуху. Сепаратисти, увійшовши в приміщення терміналу, взяли Остапа в полон. Далі – була операція та ампутація ноги.  Шостого лютого хлопця разом з побратимами визволили з полону.

Воїн, якому вдалося чудом вижити і повернутися «з рук ворога», не зламався духом. Остап радіє життю і плекає мрію, що в подальшому він зможе ходити на двох ногах. Допомогти реалізувати мрію хлопця про нормальне життя може кожен із нас. Для цього потрібно зібрати необхідну суму коштів на сучасний якісний протез, який виготовлять і встановлять у Великобританії. Мова йде про 55 тисяч доларів. Впродовж півроку 40 тисяч з цієї суми родині Остапа вже вдалося зібрати, потрібно всього лишень ще 15 тисяч. Але часу залишилось обмаль, тому що повна сума необхідна терміново у вересні. Звертаємося до усіх небайдужих щодо подальшої долі молодого Захисника, який був готовий віддати своє життя за країну і за усіх нас, з проханням долучитися до збору коштів і подарувати йому можливість повноцінно жити та ходити на двох ногах. Добро робити легко!


Благодійну допомогу надсилайте за реквізитами:

Код банку отримувача (МФО): 305749
Банк отримувача:  ПАТ "Кредит Дніпро Банк"
Рахунок: 2600130922401
ЄДРПОУ:  39479117
Отримувач: Благодійний фонд «Розвиток Громади»
Призначення платежу: благодійна допомога для Остапа Гавриляка

Також є можливість швидко перерахувати кошти за посиланням sendmoney.privatbank.ua або переслати на картку Приватбанку 5169330507277975 (БФ "Розвиток Громади", Старосольська Соломія Петрівна).