Актор, який виконав головну роль у фільмі «Поводир», надіслав гуманітарну допомогу сім’ям загиблих воїнів АТО

Антон Святослав Грін, який зіграв головну роль у фільмі  Олеся Саніна «Поводир», передав активістам «Розвитку Громади» гуманітарну допомогу, яку ті в свою чергу віддадуть сім’ям загиблих військових.  Разом із речами він надіслав письмове звернення до дітей, які втратили своїх батьків на війні.


Дорогі діти,

Я вдячний Вашим  татам за те, що вони захищали Україну! Прийміть мій скромний подарунок. Українці в Детройті знають про Вас, думають про Вас і люблять Вас. Ваш Антон Святослав Грін.

Збір одягу та інших речей проводився по школах серед представників української діаспори у місті Детройт. Ініціатором цієї благодійної акції став юний американець з українським корінням Антон Святослав Грін, який зіграв головну роль в українському фільмі «Поводир». Варто відзначити, що добре відомий нам з великих екранів хлопчик-поводир, в реальному житті є сином матері-українки і  батька-американця. Прадід юного актора був політв’язнем радянських таборів. Українське коріння та патріотичне виховання хлопчика помітне у його діях.

Для дітей, полеглих на сході України воїнів АТО, представники діаспори надіслали одяг та іграшки.  Речі відправили до Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО, створеного при ГО «Розвиток Громади». В пакунках можна знайти одяг як для новонароджених малюків, так і для п’ятнадцятирічних підлітків.

«Ми вже посортували речі за розмірами, тож надалі активісти  ГО «Розвиток Громади» будуть зв’язуватимуться з родинами загиблих воїнів АТО, в яких є діти і повідомлятимуть про можливість отримати допомогу із США. У нашому Центрі допомоги сім’ям загиблих в АТО є контакти багатьох родин, котрі потребують таких речей, то ж ми будемо намагатися якнайшвидше їх їм передати. Сподіваємося, що в подальшому ми будемо активно співпрацювати з представниками української діаспори в США», - повідомляє керівник напрямку «Допомога АТО» в ГО «Розвиток Громади» Олег Долінський.