Громадські організації Львова звернулися з проханням надати землю для учасників АТО

Відповідне звернення учасники громадської ради при Головному управлінні Держземагенства у Львівській області відправили голові Давидівської сільської ради Хруню Ігору Степановичу.

Представники громадської організації «Розвиток Громади» є учасниками громадської ради при Головному управлінні Держземагенства у Львівській області, до якої звернулися сім’ї учасників Антитерористичної операції з проханням надати земельні ділянки.

Законодавством України передбачено систему пільг для учасників бойових дій та осіб, прирівняних до них, зокрема, це стосується і надання земельних ділянок. Загалом, право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок як учасниками антитерористичної операції, так і іншими категоріями громадян регулюється частиною 6 статті 118, а також статтями 121 і 122 Земельного кодексу України.

У відкритому листі-зверненні громадськість просить голову Давидівської сільської ради здійснити усі необхідні дії з метою якнайшвидшого сприяння у наданні земельних ділянок військовослужбовцям. Головним управлінням Держземагенства у Львівській області пропонується надання у власність під садівництво, зокрема і земельні ділянки, що знаходяться біля села Давидів. Для цього потрібне погодження сільського голови.

«З великою шаною та вдячністю ми  ставимося до учасників АТО, адже вони захищають Україну від зовнішнього ворога. Дуже важливо, аби військовослужбовці отримали земельні ділянки і громадськість має цьому сприяти та контролювати», - розповів керівник відділу «Допомога АТО» Олег Долінський.


Нагадаємо, в рамках ГО «Розвиток Громади» діє Центр допомоги сім’ям загиблих в АТО. Активісти громадської організації надають юридичну, психологічну та матеріальну допомогу родинам військовослужбовців, чим  підтримують їх. Спільними діями громадськість, безумовно, відстоїть права родин наших захисників