Активісти ГО "Розвиток Громади" подарували невеличку радість дітям учасників АТО

Сьогодні, 22 липня, дев’ятеро дітей захисників нашої країни переглядали мультфільм «Льодовиковий період: курс на зіткнення» у Кінопалаці. Похід у кінотеатр організували дітям активісти ГО «Розвиток Громади».

Діти відволіклися від щоденних турбот та гамору міста, отримали шквал позитивних емоцій, посміялися та попереживали за головних героїв мультика. Знаменита білка, відома ще з попередніх серій, не давала дітям сумувати, її гонитва за горіхом повеселила глядачів.

«Льодовиковий період: курс на зіткнення» - це вже п’ята частина мультфільму про пригоди звірів доісторичної епохи.  Сід, Дієго, Менні та інші звірі змушені відправитися на пошуки безпечного місця на землі, адже через ряд випадкових подій усім загрожує небезпека. Головні герої переживають багато смішних та хвилюючих моментів.

Я так насміялася. Дуже люблю цей мультфільм. Під час його перегляду я просто розслабляюся і отримую задоволення від смішних героїв. – розповідає Настя


Нагадуємо, що цей кіносеанс є лише частиною реалізації соціального проекту «День юного глядача».  ГО «Розвиток Громади» постійно організовує  візити у кіно для дітей з особливими потребами та дітей учасників АТО.