Активісти передали прапори на передову

До громадської організації «Розвиток Громади» звернувся командир Галицько-Волинської радіотехнічної бригади Михайло Донченко з проханням надати сто прапорів для військовослужбовців, що відправляються в зону АТО.

Протягом двох тижнів благодійний фонд здійснював збір коштів на придбання тканини та фурнітури для пошиття прапорів. Виготовити прапори взялися працівниці швейного ательє «Берегиня».  Вісім активних цілеспрямованих панянок за три дні виготовили 115 прапорів.

«Коли ми їздили в зону АТО, військові часто нас запитували, чи можемо ми їм подарувати національну символіку. Розуміючи потребу у прапорах, ми вирішили допомогти активістам «Розвитку Громади» й виготовити прапори безкоштовно», - поділилася швея Ганна Когут.


Забравши національну символіку, представники громадської організації вирушили у військову частину Галицько-Волинської радіотехнічної бригади Повітряних сил України. Там вони урочисто передали прапори військовим, за словами яких ті відправляться на передову в Авдіївку, а також у Сватове, Іванівку та інші місця дислокації українських військових.

«Від імені команди ГО «Розвиток Громади» та БФ «Розвиток Громади» висловлюємо слова щирої подяки за віддане несення служби шляхом захисту територіальної цілісності та незалежності нашої країни. Звичайно ж, у веденні будь-якого бою – основне – це належне обмундирування кожного солдата. Але чи не найважливішою частиною такого обмундирування можна вважати наявність певного оберегу – державного символу країни, яку захищаєш – прапора України. Нехай ці прапори – як символи єднання нації, підтримки національного духу, завжди будуть з Вами надаючи сил та наснаги у боротьбі проти загарбника. Легкого захисту та перемоги, нехай Бог завжди Вас оберігає. Слава Україні! Героям Слава!», - сказала президент Благодійного фонду «Розвиток Громади» Соломія Старосольська.


В нелегкий для України час підрозділи Галицько-Волинської радіотехнічної  бригади  роблять свій внесок у підтримання миру. Підрозділи бригади виконують завдання  по нарощуванню радіолокаційного поля та прикриттю важливих об’єктів  та державного кордону. З початком збройної агресії на Сході нашої держави та проведення Антитерористичної операції підрозділи виконують бойові завдання у складі сил АТО.

Під час урочистої передачі прапорів, символіку освятив священник Іван Гарат. Представник духовенства також сказав напутні слова військовослужбовцям. Командир Галицько-Волинської радіотехнічної  бригади та її особовий склад висловили вдячність громадській організації та благодійному фонду «Розвиток Громади» та вручили подяки активістам.


Лія Мазуркевич, журналіст