“Потреба у створенні єдиного кординаційного центру на Львівщині є” – волонтери

У приміщенні ЛОДА відбулася зустріч представників громадських організацій області, які займаються допомогою бійцям АТО та їхнім сім’ям.

Волонтери ділилися досвідом та обговорювали проблеми, зокрема що виникають при перевезенні допомоги через кордон. На зустрічі також був присутній Володимир Харчук, заступник голови Львівської обласної державної адміністрації.
 

Чим конкретно ЛОДА може допомогти волонтерським рухам Львівщини? – запитав чиновник у присутніх.


Прозвучало багато пропозицій щодо того як потрібно діяти представиниками громадськості, щоб ефективніше допопомагати військовим.
 

“Повинен бути створений координаційний центр та єдина база волонтерів. Це потрібно для того, щоб діяти разом швидше та допомогти якомога більшій кількості постраждалих. Існує така проблема, що деякі військові отримують допомогу одразу від декількох організацій, а є такі бійці, яким практично не допомагають. Працюючи разом ми зможемо бачити, хто потребує допомоги, розділитися й допомогти всім. Також створення єдиної волонтерської бази униможливить шахрайство, яке, на жаль, і тут присутнє” – розповів Олег Долінський, керівник відділу “Допомога АТО” громадської організації.


Це не остання зустріч громадських активістів. Сподіваємося якомога швидше буде створений кординаційний центр в рамах котрого співпрацюватимуть волотерські рухи Львівщини.