Сім’ї загиблих воїнів АТО отримують гуманітарну допомогу з Детройта

Активісти ГО «Розвиток Громади» роздають сім’ям загиблих військових дитячий одяг та іграшки, які надіслав із США виконавець головної ролі у фільмі «Поводир» Антон Святослав Грін.

Отримавши гуманітарну допомогу, надіслану представниками української діаспори з міста Детройт, активісти громадської організації відразу розпочали повідомляти про це родини загиблих військових. Чимало сімей відгукнулися на пропозицію і прибули до офісу ГО «Розвиток Громади» аби підібрати дітям одяг. Нагадаємо, що благодійники зі США передали іграшки та одяг для різного віку.

Скористалися нагодою оновити дитячий гардероб сім’я Вербицьких, Бондаренко, Родич, Кратко, Лущик та Васькало. Дехто з батьків чи близьких родичів самостійно вибирали вбрання для своїх малюків, інші ж вирішили залишити можливість вибору дітям. До прикладу, семирічний Владислав та п’ятирічний Святослав Кратко самі вирішували які штани, футболки, куртки чи кофтинки їм пригодяться. З неабиякою цікавістю до вибору одягу та іграшок віднісся і п’ятирічний Владислав з родини Вербицьких.

«Ми вдячні за таку допомогу, тому що діти швидко ростуть і є постійна потреба в новому одязі. Крім того нам приємно, що по нас пам’ятають і хочуть допомогти», - поділилась пані Богдана Вербицька.


Зважаючи на сьогоднішню складну ситуацію в країні, зокрема, економічну кризу, сім’ям з дітьми надзвичайно складно впоратися з фінансовими потребами. Особливо непідйомною ця ноша є для родин, які втратили своїх годувальників на війні. Тому будь-яка допомога і підтримка для них є вкрай важливою. Активісти ГО «Розвиток Громади» надіються на подальшу співпрацю з благодійниками, які б хотіли допомагати сім’ям українським військовим.

«У нас є ще чимало дитячих речей, надісланих з Детройту, тож запрошуємо сім’ї загиблих військовослужбовців зайти до нашого офісу, який, нагадаємо, знаходиться за адресою: м. Львів, пр. Шевченка, 7, 4 поверх, оф. 25, та підібрати одяг і іграшки для малечі. Також запрошуємо усіх небайдужих долучатися до благодійності та допомагати сім’ям загиблих військових», - розповідає юрист, активіст ГО «Розвиток Громади» Назар Бай.