Соцпроект «Подарунок дитині героя» продовжує радувати малечу

Громадська організація «Розвиток Громади » тривалий час опікується сімями АТОвців та усіляко допомагає воїнам на передовій. У червні шестеро дітей загиблих героїв АТО отримали подарунки на день народження.

День народження – особливий день для усіх дітей. Цей час малюки охоче розділяють із найближчими друзями та рідними і очікують на справжнє свято з подарунками. Активісти «Розвитку Громади»  допомагають  створити малюкам  гарний настрій.
 
Шестеро дітей, батько яких загинув у АТО, отримали свої подарунки на день народження у цьому місяці. М’ячі, розвиваючі настільні ігри, горнята із символікою львівської футбольної команди «Карпати» , яка є постійним партнером проекту, отримала малеча від активістів.

Усі ми колись були дітьми і знаємо наскільки сильно діти очікують свого дня народження. В цей день ми чекаємо уваги і, звичано ж, подарунків. Саме це ми і даруємо малечі. Ми хочемо аби вони знали, що про них не забувають, про них дбаютьі підтримують, - каже активістка ГО «Розвиток Громади» Гелена.