Фінальні пригоди таборинят

Минулого тижня завершився черговий унікальний табір "Moves&skills" для діток, батьки яких є учасниками АТО,  організований ГО "Розвиток Громади" спільно з одноіменним благодійним фондом. 

Затяжний конфлікт - це свого роду надвипробування для українців. Та попри все, ми - разом, ми намагаємося долати всі бар'єри, щоб не дати знищити Україну. Про такі речі нам, дорослим, нелегко говорити, а для дітей - і поготів. Та тільки не для них - не для наших таборинят. Адже, ці діти не з телевізорів знають про всі антитерористичні операції, в них інформація з перших вуст - з вуст їхніх батьків. Діти знають дуже багато про головного ворога нашої Батьківщини, у розмові з ними ти втрачаєш мову, бо не знаєш, які слова підібрати, щоб донести їм інформацію як до дітей, бо їм відома чи не вся правда. І, чесно кажучи, вони - сильні духом, як і їх батьки, і можуть нам розказати в сто разів більше, бо то розуміння і тверезе усвідомлення української проблеми не завжди присутні у дорослої людини. На такі факти навіть байдужі не зможуть не відреагувати. 


Тому нашою місією є допомогти та створити найкращі умови для того, щоб такі діти провели своє дитинство, як і всі інші дітлахи. Організатори прикладали багато зусиль та уваги дітям, для того, щоб абстрагувати їх від рутинних буднів, надати можливість радіти, посміхатися і насолоджуватися дитячими роками.

Наша команда організувала дитячий літній табір у Карпатах з 6 по 16 липня. Під час перебування на відпочинку, діти почерпнули багато нових знань, ділилися вже набутою інформацією та отримали позитивні емоції, проводячи час разом.
Організатори табору влаштували всі умови, щоб дітвора мала змогу знайти багато друзів і відчути переваги живого спілкування, оскільки сучасні діти переважно проводять свій вільний час у соціальних мережах. 

Останні дні перебування у таборі розпочинали за вже звичним для них режимом: біг, ранкова зарядка та сніданок. Та під кінець їх спільного відпочинку, таборинята отримали від організаторів бонус на використання свого вільного часу на власний розсуд.
 

У понеділок погода внесла свої корективи у розпланований день. Дітлахам влаштували домашній кінотеатр, вони самі собі обрали фільм для перегляду - "Голодні ігри" і смакували попкорном. Не випадковим був і вибір кінострічки, оскільки тут режисер робить акцент на силу волі головної героїні, що дуже є характерним для наших таборинят. Після обіду дітвора продуктивно проводила час, граючись у розвиваючі ігри чи просто спілкуючись на різні теми. А ввечері їх чекала запальна вечірка, після якої, як завжди, діти не мали бажання вкладатися спати. 

Вівторок приніс таборинятам нові спортивні перемоги. Адже юнаки одноголосно вибрали гру у футбол на стадіоні "Арена Славське". Хлопці задоволені повернулися додому, а в той час дівчата готувалися до конкурсу талантів. Після обіду діти виявили бажання прогулятися містом і всі гуртом відправилися на шпацер. Після повернення, на дітей чекали молочні коктейлі та смачні цукерки - всі дружньо поласували  і з радісними емоціями розійшлись готуватися до нових пригод. 

  

Середа виявилася несподівано сумною, оскільки діти розуміли, що це останній день їхнього спільного відпочинку і не хотіли, щоб табір завершувався. В останній день таборинята поділилися своїми здібностями на святі талантів учасників табору "Moves&skills". 


  

 
"Потрібно відзначити, що діти - надзвичайно обдаровані. Дівчата дуже гарно співають, самі складають вірші, які беруть за душу та вміло заплітають коси. А хлопці, в свою чергу, потішили дотепними смішинками, спортивною підготовкою та власними колекціями камінчиків. Найбільше вразив виступ учасника Юри, який продемонстрував бітбокс ручкою. Діти - молодці, всі нас дуже порадували", - ділиться Марта Козицька, активістка ГО "Розвиток Громади".

Потім на дітей чекала прощальна вечірка-пікнік на березі річки, всі дружньо згадували найвражаючі моменти, які їм найбільше запам'яталися за період перебування у таборі. Всіх переповнювали емоції і ніхто не хотів розходитися. 

 
"Діти й досі в захваті від відпочинку, ми підтримуємо контакти з ними і знаємо, що всі чекають на продовження пригод у "Moves&skills". Наша команда - щаслива, бо дітворі сподобався табір, і переконані, що наш табір унікальний, тому що в нас унікальні діти!", - зазначає Христина Мелекесцева, організатор табору.
 
Організатори та учасники літнього табору щиро вдячні партнерам проекту, до яких відносяться: ТДВ «Жидачівський сирзавод», ПАТ «Концерн Хлібпром», ТОВ «Сандора», ресторан «Максим», Добра Аптека, Банк Кредіт Агріколь, VS-банк, Райфайзен банк Аваль. Особливу вдячність за вагому матеріальну підтримку в проведенні табору організатори висловлюють українцям в Лондоні, також вдячні керівництву мотузкової дороги в смт. Славське, адміністрації стадіону «Арена Славське», клубу «Боулінг», ПП "Лико В.В", ПП "Свид М.".