Понад три тисячі дітей учасників АТО відвідали циркову виставу

1 червня, у День захисту дітей, нащадки захисників України переглянули дві вистави «Львівський цирк – країна щастя».


Дітлахи переглядали унікальні вистави за участю переможців та призерів Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів циркового мистецтва з усіх куточків України: Дніпропетровської, Полтавської, Львівської, Херсонської, Донецької, Харківської та Житомирської областей, а також талановиті гості з Угорщини.


Проект «Мій тато захищає Україну» у партнерстві із громадською організацією «Яскрава країна» (м. Дніпропетровськ) та Львівським державним цирком організували спеціальні заходи для понад трьох тисяч дітей учасників АТО і Героїв Небесної Сотні з Львівщини.

Співкоординували захід представники громадських об’єднань – Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, Асоціація учасників АТО Львівщини, Українська спілка учасників АТО, громадська організація «Соціальний захист населення та учасників АТО м. Львів», а також представники силових відомств львівського регіону – 58-го Будинку офіцерів (м. Львів), Львівського прикордонного загону Західного територіального управління Державної прикордонної служби України, Управління Служби безпеки України у Львівській області, Головного управління Національної поліції України у Львівській області, Західного територіального управління Національної гвардії України, Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Львівській області.