У Львові відбулася презентація благодійного календаря «Мати Захисника» для збору коштів на ЗСУ

18 листопада у теплій атмосфері ресторану готелю "Жорж" ГО і БФ "Розвиток Громади" представив 12 учасниць – героїнь календаря. Це жінки, діти яких щодня боронять Україну.

Цим проєктом ми хотіли підкреслили не лише безцінну жертву наших захисників та захисниць, а й їх мам - сльози, переживання та допомога яких завжди для більшості залишаються «за кадром». Ми хочемо, аби кожна Матуся дочекалась своєї дитини з ПЕРЕМОГОЮ!

Також під час заходу відбувся благодійний аукціон. Усі зібрані кошти з аукціону та продажу календаря підуть на допомогу ЗСУ.

Під час заходу наші учасниці змогли поділитись частинкою своїх переживань та емоцій за дітьми-Героями. Це зробило наш вечір направду теплим та щирим.

Придбайте календар да долучіться до збору коштів на ДРОНИ для спецпідрозділу «Шквал» (Телефон для довідок +380964672226 Андрій)

Додамо, що гості також могли долучитись до збору на подарунки до "свята Миколая" для дітей - вихованців будинків-інтернатів, придбавши пряники від "romashka_cakes"

Щиро дякуємо усім, хто долучився до створення та презентації календаря. Разом наближаємо нашу спільну перемогу! Працємо далі!

Переглянути фотозвіт можна на нашій сторінці у фейсбук.

 

#ТворимоДоброРазом #ВіримовЗСУ #СлаваУкраїні #РазомДоПеремоги!