Діти учасників АТО вперше в житті побачили дельфінів

Напередодні свята Миколая 48 дітей зі Львова, Турки, Жидачева, Моршина, Стрия та Стебника їздили дивитись на дельфінів у Трускавець. Більшість малечі побачила цих прекрасних тварин вперше у житті. Вкінці свята дітки отримали святкові подарунки.

17 грудня до свята Миколая активісти й прихильники ГО «Розвиток Громади» спільно створили неймовірне дозвілля для дітей, які потребують особливої турботи та уваги. Це були і п’ятирічні малята, і  чотирнадцятилітні підлітки. Всім було цікаво поглянути як наживо виглядають ті великі морські тварини, яких вони бачили до того лише на екрані телевізора.


Сорок вісім дітей воїнів АТО, сиріт, тих, які є під опікою та малечі з малозабезпечених сімей із нетерпінням чекали початку шоу-програми. Видовище для дітей у дельфінарії «Оскар» було безкоштовним.

Спочатку діти смачно пообідали в кафе «Перлина Прикарпаття», потому ситі і задоволені  чекали зустрічі із дельфінами. Дресировані тварини виконували різноманітні трюки і малювали картини. Протягом години дітвора насолоджувалась шоу-програмою і не зводила очей з басейну.
  • Це була моя мрія. Я завжди хотіла побачити дельфіна ось так близенько. Які ж вони великі! А ви бачили, що вони витворяють? Це просто клас!, -  захоплено  сказала Марічка
 
  • Я не хотів, щоб той день закінчувався. Стільки приємних вражень я повезу додому. Мені дуже сильно сподобалась поїздка, а дельфіни просто неймовірні!, - прокоментував Юрчик
 
Після шоу-програми дітей привітали зі святом Миколая та кожному роздали подарунки. Це було приємне завершення такого дозвілля. Задоволені діти хором дякували організаторам та тим, хто долучився до того, щоб зробити для них незабутній день.
  • Я ніколи не забуду сьогоднішній день. Він був чудовий! Одна з моїх мрій нині збулась. Дякую за можливість побачити дельфінів і за гарні подарунки, - розповіла Оксанка
ГО «Розвиток Громади» спільно з осередками організовують чимало приємних заходів для дітей, приурочених до Дня святого Миколая. Поїздку у дельфінарій організували активісти  Назар Сенів (Трускавецький осередок), Ігор Кобрин (Стрийський осередок), Володимир Хомин (потенційний учасник Турківського осередку) та головний офіс організації у Львові.

Дякуємо благодійникам та партнерам з України, Великої Британії, Іспанії та Америки.

Зокрема: адміністрації дельфінарію «Оскар», Ірині Хмарській, Конарєву Андрію, Тетяні Славітич, Тарасу Матоличу, Олександрові Шишко, Кав’ярні- кондитерській  «Лігумінка», підприємству «Хлібпром», ПП «Грантспецбуд», ТОВ «Всесмак Плюс», Готелю «Комфорт Ін», фірмі «White Sand», СТІЗ «Львівське фабричне взуття», школі іноземних мов «Lingua Life» .