Відпочили і тілом, і душею

Перед початком Петрового посту активісти ГО «Розвиток Громади» разом із родинами учасників АТО відвідали християнську святиню у Страдчі.


Страдч – це відпустовий Марійський паломницький центр, святиня УГКЦ, яка за значущістю дорівнюється Зарваниці та Уневу, а також одне з найдавніших українських християнських місць.  Варто зазначити, що до храму Успіння Пресвятої Богородиці с. Страдч щороку прибувають тисячі паломників аби віднайти душевну рівновагу та спокій.

Активісти громадської організації разом із УСУ АТО поєднали активний відпочинок з духовним збагаченням. Це вже не вперше учасники АТО з сім’ями проводять спільні виїзди у святі місця. Спочатку була спільна молитва на Службі Божій та екскурсія. Пізніше усіх присутніх пригостили смачним кулішем.

 
  • Ми влаштовуємо такі поїздки, щоб АТОвці та їхні сім’ї разом проводили дозвілля, спілкувались та з користю проводили вихідні, - коментує Сергій Дячишин, керівник УСУ АТО
Нагадаємо, що минулого разу, перед Великим постом учасники АТО разом із сім’ями та активістами ГО «Розвиток Громади» відпочивали у Крехові.