Вже понад 30 сімей загиблих бійців АТО отримали допомогу

З початку вересня у Львові працює “Центр допомоги сім’ям загиблих в АТО”. В рамках благодійної програми активісти ГО “Розвиток Громади” змогли надати матеріальну та психологічну допомогу, а також безцінну увагу сім’ям, котрі зазнали страшного горя.

Велика кількість громадських організацій займаються допогомогою бійцям, що нині захищають Україну. Про тих людей, котрі втратили рідних часто забувають. ГО “Розвиток Громади” вирішила допомогти сім’ям загиблих в АТО бійців. Активісти зв’язуються телефоном з членами родин, дізнаються, чого вони потребують й намагаються допомогти. Спочатку роботи центр обрав сім’ї, де є діти.
 

“Найчастіше ці родини потребуть банальної уваги, їм потрібно знати, що держава про них не забула” – розповідає активіст Олег Долінський.


Завдяки роботі центру діти загиблих бійців отримали концелярське приладдя до школи, іграшки, книги, одяг та взуття, немовлятам – необхідні предмети гігієни. Дружинам та батькам бійців надається юридична допомога.
 

“Одному хлопчику батько пообіцяв, що коли повернеться з АТО подарує планшет. Звичайно, повернути рідну людину дитині ми не змогли, проте подарували хлопчику омріяний планшет. Дитині навіть такі дрібниці дарують радість” – поділилися активісти.


Варто зазначити, що в Центрі допомоги сім’ям АТО працює професійний психолог, яка надає допомогу родичам загиблих.