Громадські організації Львова, які об’єднюють учасників АТО підтримують кандидатуру Юрія Досяка

26 лютого директором Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій  призначено Романа Лагіша, проте самі учасники АТО не погоджуються з таким рішенням.

 29 лютого учасники бойових дій та активісти, влаштували біля Львівської міської ради акцію протесту.

Активісти, представники громадських організацій бійців АТО та депутати міжфракційної групи з питань учасників АТО у Львівській міській раді зібралися, щоб висловити свою думку з приводу призначення міським головою Львова Андрієм Садовим о. Романа Лагіша.
 
Бійці АТО були категорично проти цього, натомість підтримували кандидатуру Юрія Досяка, який є учасником бойових дій. На війну він пішов добровольцем, був у Іловайському котлі і пережив 119 днів полону терористів. Коли повернувся додому,  зайнявся активною допомогою іншим учасникам АТО, і досі допомагає їм, як юрист.
 

Міського голови Львова не було, тому активісти ГО «Розвиток Громади», ГО « Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», ГО «Українська спілка учасників АТО» залишили в секретаріаті своє звернення за підписом 21 громадської організації з вимогою призначити на названу посаду Юрія Досяка.