Ще 5 потребуючих сімей Львова отримали допомогу з "Шафи добри"

В АШАН наші волонтер вчергове роздали продуктові набори, які зібрали завдяки небайдужим покупцям Ашан, малозабезпеченим і багатодітним родинам зі Львова, якими опікується БФ "Розвиток Громади". Одна з потребуючих зробила приємний комплімент нашій волонтерці Вікторії, дякуємо за ці красиві квіти

Продовжуємо допомагати потребуючим, долучайтеся - кожен охочий після покупки може кинути у спеціальну ємкість продукти першої необхідності, довготривалого зберігання, які згодом передаємо потребуючим.

Нагадаємо, проєкт "Шафа Добра" реалізується нашим благодійним фондом "Розвиток Громади" з гіпермаркетом Ашан та "Стрийський Ринок". А ще до соціального проєкту долучились наші давні друзі Благодійний фонд «ВлаТар - Найкраще Дітям»

Не забувайте, до соціального проекту може долучитись кожен – шукайте у гіпермаркетах АШАН (Південний) (вул. В. Великого, 58), АШАН (Сокільники) (вул. Стрийська, 30) та АШАН (Чорновола) (вул. В. Чорновола, 16і) та біля центрального входу у Стрийський Ринок ємкості з надписом "Шафа Добра".

Працюємо далі!

Задонатити у наш БФ можна тут.

#ТворимоДоброРазом! #РазомДоПеремоги!