Маленька дівчинка фотографує

      Маленькій Олесі Воят всього тільки вісім років. Місяць тому мама Наталя привела її на фотокурси для діточок воїнів АТО, що діють при ГО «Розвиток Громади» за сприяння однойменного Благодійного фонду. На сьогодні дівчинка наймолодша учениця, та це не заважає крихітці дивувати своїми роботами дорослих поціновувачів її таланту. 

       Чи кожен з нас зуміє віднайти в хитромудрих сплетіннях светрика цілу Галактику з планетами та супутниками? А от Олесі це вдається дуже просто й по-дитячому відверто. А побачити Лондон і помандрувати його вуличками, зістрибнувши прямо зі столу у іншу фотографію? Камера в маленьких ручках дитини і такі чудеса вміє робити. Навіть мініатюрний іграшковий єдиноріг оживає перед об’єктивом юної фотографині та кличе за собою у паралельний казковий світ.

       Олесі Воят притаманне вроджене відчуття композиції та неабиякий талант кадрування. І нехай хитрощі експозиції ще не вивчені (все тільки попереду), але дівчинка вже виразно та по-своєму неординарно вміє навіть у незначних деталях відчути своєрідну гармонію майбутньої картинки та влучно передати її на фото у власному цікавому баченні. Лише кілька штрихів, і червоне наливне яблучко та жовто-блакитна стрічечка хутко перетворюються у композицію «Плоди рідного краю». Патріотизм юної мисткині передався на генному рівні від її батьків. Адже тато Олесі – Василь Воят – військовослужбовець. Він пройшов Дебальцевський котел та нагороджений орденом Богдана Хмельницького 3 ступеню. Мама Наталя – медик за освітою та волонтер.

     
                   


       Тиждень тому дівчинка відчула поклик  до ще одного напрямку  фотографії - Flat Lay. Таким чином Олеся не тільки розвивається як  творча особистість, а й допомагає своїй матусі у її роботі для рекламної  зйомки продукції однієї з косметичних фірм, представником якої є пані Наталя.


       - Як тільки я народилась, батьки одразу ж купили мені фотоапарат і заховали в шафу, - ділиться сімейними секретами Олеся. – Вони ще тоді відчули мої здібності. Це мабуть тому, що дуже мене люблять.

       Віримо і знаємо, що зовсім скоро маленька Олеся Воят буде дивувати своїми роботами не тільки рідних та близьких, а й набагато ширше коло поціновувачів. Нам залишається тільки побажати дівчинці успіхів і ніколи не зупинятись на досягнутому. Адже існує безліч кутів бачення прекрасного, а от передавати ці всі тонкощі на фотографії вдається далеко не кожному. Здається дівчинці таки з цим повезло.