«Старший брат» зводив дітей на українське фентезі

Сьогодні, 20 жовтня, активісти ГО «Розвиток Громади» Олена Чернінька та Андрій Федуняк, у межах програми наставництва для дітей загиблих Героїв АТО - «Старший брат», зводили Вероніку Родич та Олександра Болтишева у кінотеатр на український дитячий фільм – «Сторожова застава».Нагадаємо, в Україні з 2014 року діє програма наставництва «Старший брат». Основна мета проекту – створити довкола дітей, батьки яких загинули під час російсько-української війни, теплу атмосферу позитиву та батьківської настанови, а також допомогти їм розвивати свої навички та таланти.

В Україні до програми наставництва вже долучились близько півсотні волонтерів із різних куточків держави. А за сприяння БФ «Розвиток Громади» наставниками стали й чотири наших активісти - Андрій Желяско, Юра Гнатишин, Олена Чернінька та Андрій Федуняк, що опікуються Сашком Болтишевим, Віталіком Коренівським,Веронікою Родич та Святославом Лущиком.

Переконанні: турбота про дітей, батьки яких заплатили найвищу ціну захищаючи усіх нас – українців, обов’язок кожного громадянина. Адже лише спільно – об’єднавшись зможемо створити сильний, соціально захищений та щасливий «молодий фундамент» нашої держави.