Баскетбольний турнір «Гра дарує радість» провели для доброї справи

26 грудня відбувся благодійний баскетбольний турнір у спорткомплексі «Галичина», в  якому змагалися за перемогу 8 юнацьких команд. Перемогу виборола команда з назвою «Сігма».

Учасниками змагання стали учні з львівських шкіл та гості із Самбора. Назви команди отримали завдяки благодійникам, які погодились фінансувати турнір : «Сігма», «Шувар», «Маріон», «Домінік», «Добродії», «Варшава», «Гражда» та «Логіка».  Розпочалось дійство з гімну та коротким вступом про мету заходу.

 
Турнір проходив у дружній та азартній атмосфері.  А між іграми глядачів розважали конкурсами та вручили подарунки сім’ям загиблих в АТО. Для сімей з області громадівці передали 100 подарунків з допомогою партнера «Укрпошта».
В результаті, третє місце посіла команда «Домінік», друге – «Шувар», переможцями стали учасники команди «Сігма».

Я отримав масу задоволення від гри. Приємно усвідомлювати, що сьогодні ми допомогли сім’ям тих, хто захищав нашу Батьківщину, - коментує учасник Тарас

Дякуємо благодійникам і партнерам: «Сігма», «Логіка», Гуцульська Гражда», «Шувар», друзям зі Львова та Польщі, дуету «ВлаТар» та спорткомплексу «Галичина».