Історію про Робінзона Крузо переглядала малеча в Антикінотеатрі

Вчора, 2 грудня, дітлахи з Львівського дитячого будинку № 1 побували в Антикінотеатрі Rockfellow. Малюки дивились мультик «Робінзон Крузо: дуже заселений острів».

Мультфільм розповідає дещо неординарну історію Робінзона.
 
Прийнято вважати, що морський мандрівник Робінзон Крузо після краху свого корабля опинився один на безлюдному клаптику землі посеред безкрайніх водних просторів. Та, за сюжетом цієї стрічки, бідолаха попав у дуже населений куточок планети. Тут тобі і тапіри, і хамелеони, і броненосці, і пернаті різної масті. І людина для них така ж дивина, вилізла з води і схожа на монстра з нещадної безодні, як і нове місце розташування для заручника Робінзона. Зараз Крузо випала можливість познайомитися ближче з острів'янами, обзавестися новими друзями в особі тутешніх мешканців, побувати у веселих і небезпечних переробках, а головне дізнатися: «Чи можливо людям і тваринам жити плече в плече не побоюючись один одного і не приносячи своїм сусідам шкоди?»

Цей мультик надзвичайно позитивний. В одному сюжеті поєднані і пригоди, і різноманітні веселощі, і повчальний зміст. Думаю, що дітки отримали багато гарних емоцій і навчились як потрібно поводитись, щоб у тебе було багато щирих друзів, - каже активістка ГО Світлана

Нагадаємо, в ГО «Розвиток Громади» діє соціальний проект «День юного глядача». Діти-сироти, малюки з малозабезпечених сімей періодично ходять у кінотеатри на сеанси мультфільмів. Таким чином, діти не лише отримують задоволення від перегляду мультиків, а й спілкуються і знайомляться з іншими малюками.