Повторна зустріч активістів ГО “Розвиток Громади” з представниками місії ОБСЄ

В конференц-зал громадської організації завітали спостерігачі Спеціальної Моніторингової місії в Україні.

Представиків ОБСЄ зацікавила робота Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО, а також інші напрямки діяльності організації. Під час двосторонньої бесіди активісти обох організаій обмінялися інформацією та домовилися про подальші зустрічі. Представиники “Розвитку Громади” пообіцяли надавати необхідну інформацію для моніторингу ситуації в Україні, зокрема ту, що стосується допомоги громадськості постраждалим бійцям АТО та їхнім сім`ям.
 

“Я в Україні з січня цього року. Тож мала змогу спостерігати за тими трагічними подіями, що відбувалися на Майдані. Однозначно після революції Гідності відбулися позитивні зміни в українському суспільстві, зокрема це стосується роботи адвокатів. Те, що ви робите як організація нам дуже цікаво” – розповіла Ліза.


Найближчим часом ГО “Розвиток Громади” ініціює зустріч спостерігачів ОБСЄ з пораненими бійцями, що перебувають у Львівському військовому госпіталі. Це дасть можливість міжнародним спостерігачам поспілкуватися з беспосередніми учасниками бойових дій, що ведуться на Сході України.

Нагадаємо, з ініціативи громадської організації був створений Центр допомоги сім’ям загиблих в АТО. Активістам вже вдалося надати матеріальну, юридичну чи психологічну підтримку 19 сім`ям.