На Водохрестя активісти ГО «Розвиток Громади» разом із учасниками АТО пірнули в ополонку

19 січня, на третій Різдвяний празник у селі Верещиця Яворівського району пройшло велике йорданське святкування. Усі охочі пірнали у крижану воду в ополонці. На свято також завітала українська співачка американського походження Брія Блессінг.

Відкрили традиційне йорданське пірнання у воду понад 20 вояків Української спілки учасників АТО та активісти ГО «Розвиток Громади».  Опісля до ополонки рушили усі охочі. 

-    Дехто із хлопців пірнає вже багато років. Я цьогоріч вперше пірнув у йорданську воду. Було дуже холодно, але мені сподобалося. Пірнатиму тепер щороку, - сказав учасник АТО Сергій Дячишин. 


Участь у святкуванні взяли місцеві  вертепи. Гостею свята учасники АТО та активісти запросили бути українську співачку американського походження, учасницю конкурсу «Голос країни» Брію Блессінг. Вона надала святу невимушеної атмосфери своїми піснями і чарівною усмішкою,  розігріваючи душі та підбадьорюючи тіла. Колядки, пісні-кантрі та авторські композиції – саме те, чим запам’ятається моржам  цьогорічне зимове купання.

Чи справді пірнання у ополонку убезпечить АТОвців та активістів від хвороб на весь наступний рік не так уже й важливо. Найголовніше – це відчуття команди, радості й тепла на спільне святкування Йордану.