Казковий день народження для синочка загиблого учасника АТО

Двадцятого липня маленькому Артемку виповнилося 4 рочки. Привітати малюка зі святом прибули незвичайні гості.

У сім'ї Кузьміних, які проживають у Славську, 20-го липня було свято. На жаль, розділити радість з хлопчиком та рідними не зміг його батько. Водій санітарного автомобіля, старший солдат Любомир Кузьмін загинув 23 травня в бою біля Новопавлівська, що на Донеччині. Підтримати вдову та маленького сина загиблого героя вирішили активісти ГО «Розвиток Громади».

До дня народження маленького Артемка члени громадської організації готувалися заздалегідь і зібрали для малюка чимало подарунків.  Для того, аби свято назавжди закарбувалося у його пам'яті, активісти перевтілилися у казкових персонажів. Надзвичайні емоції переповнювали хлопчика, коли він отримував презенти від відомого письменника  Шарля Перро та чарівної Попелюшки. Артемко та члени його сім'ї зраділи гостям і подарункам.Першим ділом хлопчик загадав бажання та задув свічки на святковому торті. Після чого почав гратися новими іграшками. В цей час мати Артемка, пані Світлана, мала можливість поспілкуватися з активістами про наболіле.

«Для нас цей день був особливим! Ми старалися для того, щоб подарувати дитині справжнє свято і нам було дуже приємно бачити його радісне обличчя. На превеликий жаль, у нашій країні є багато сімей, яким довелося пережити таку ж трагедію – втрату батька на війні. Ми дуже хочемо підтримати дітей, на долю яких випало це горе. Тож надалі, в рамках проекту «Подаруй дитині мрію»,  ми будемо відвідувати дітей загиблих учасників АТО у день їхніх уродин», - розповів активіст ГО «Розвиток Громади» Андрій Федуняк.


Організатори проекту «Подаруй дитині мрію» висловлюють щиру подяку за надану допомогу партнерам, а саме: ФК «Карпати», ПАТ «ІдеяБанк», ПП «Степанків», «Добра Аптека», сервісному центру «НовоКомп», ПП «Магазин іграшок», Книгарня, художнику Леву Скопу, письменниця Ніці Нікалео та театру ім. Марії Заньковецької.