У Львові відбувся Кубок України з шахів та шашок серед учасників бойових дій

До Дня захисника України, 13-14 жовтня у столиці Галичини відлунали інтелектуальні баталії І-го індивідуального Кубка України серед учасників бойових дій. Змагання організувала ГО та БФ «Розвиток Громади» спільно з Федерацією шашок Львівщини, Львівською міською федерацією шахів та НУ «Львівська політехніка».
 


Кубок України зібрав більше 20-ти ветеранів АТО, любителів шахів та шашок, з 8-ми областей нашої держави: Волинської, Запорізької, Чернігівської, Львівської, Київської, Чернівецької, Харківської та Луганської. Турнір стане традиційним і з нагоди його започаткування було посаджено символічне дерево «процвітання та миру».
 


Змагалися учасники бойових дій у чотирьох дисциплінах, по дві у шахах та шашках. Кращим у бліц-турнірі з шахів Кубка України став Іван Урупа з результатом 8,5 балів, представник Волині. В аналогічному турнірі з шашок перемогу з 8 балами здобув Юрій Кунець, представник Яворова. Золото у І-му особистому Кубку України з шахів серед учасників бойових дій отримав Олександр Єрмаков із Запоріжжя з результатом 5,5 балів. А перше місце з шашок посів знову ж Юрій Кунець, цього разу з показником у 13 залікових пунктів. Вітаємо переможців!
 


Щиро дякуємо за допомогу у проведенні та організації І-го індивідуального Кубка України з шахів та шашок серед учасників бойових дій усім партнерам: ГО «Українська спілка учасників АТО» (УСУ АТО), Львівській міській федерації шахів, Івану Ільницькому (президент Львівської федерації шашок), туристичній компанії «Чудо Тур», садовому центру «Галсад» та НУ «Львівська політехніка».