У Крехові ми гарно відпочили та збагатилися духовно – сім’ї учасників АТО

Великий піст — це підготовка християн до найголовнішого свята — Пасхи, Воскресіння Христового. Це період внутрішнього духовного очищення та вдосконалення. Сенс посту — не в тому, щоб чогось не їсти, а у зосередженні на внутрішньому світі. Тому учасники АТО, їхні сімї та активісти влаштували спільну поїздку до Крехівського монастиря.

17 квітня активісти ГО «Розвиток Громади», ВПВ «Патріот», УСУ АТО, Обласної спілки соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих  влаштували для сімей АТОвців поїздку в Крехів. Спочатку була спільна молитва на Службі Божій та екскурсія монастирем.  Після цього всі рушили до древніх печер, яким понад 500 років, та до монашого джерела, з якого у свій час пили воду засновники монастиря у Крехові.
  • Ми з сімєю чудово відпочили, наповнили душу і серце, зустрілись з друзями, а воїни обмінялись спогадами та складали плани на майбутнє, - поділилась пані Галина
В час Великого посту це була  гарна нагода відпочити та збагатитись духовно.  Вкінці тривалої екскурсії для сімей учасників АТО влаштували пікнік.Щиру вдячність за допомогу в організації поїздки учасники висловлюють Олегові Барану (ТзОВ «Барком»), Володимиру Мельнику (ТзОВ «Успіх БМ»), Олегові Думі (ТзОВ «Львівське АТП-14631»), а також депутатам ЛМР Віталію Свіщову і Андрію Карбовнику та депутату ЛОР Володимирові Гірняку.