Насичене дозвілля для пацієнтів військового госпіталю

30 липня активісти ГО «Розвиток Громади» організували для учасників АТО, які проходять реабілітацію у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону, турнір з шашок.

Не так давно активісти ГО «Розвиток Громади» організували для пацієнтів військового госпіталю шаховий турнір. Проведення цього заходу високо оцінили військові, тож організатори вирішили влаштувати ще один турнір, проте цього разу обрали шашки.

«Попереднього разу хлопцям дуже сподобався турнір і високий рівень гри. Багато хто з чоловіків просили наступного разу організувати турнір з шашок. Ми до них прислухалися і запросили кращих майстрів спорту Львівщини. Оскільки шашки є більш поширеною грою, ми сьогодні отримали значно більшу кількість учасників», - розповідає організатор заходу, активіст ГО «Розвитку Громади» Андрій Федуняк.

На запрошення ГО «Розвиток Громади» провести турнір у військовому госпіталі погодилися голова Федерації Львівської області з шашок Іван Ільницький, міжнародний гросмейстер  Віктор Костовський та кандидат в майстри спорту з шашок Степан Рутар.

«З радістю відгукнулися на пропозицію проведення цього турніру в госпіталі, скільки розуміємо, що хлопцям потрібна підтримка. До початку сеансу мені вдалося познайомитися з деяким учасниками і побачити, що у них хороший рівень гри в шашки, тож турнір обіцяє бути цікавим», - поділився Віктор Костовський.


Серед  шістнадцяти учасників, які взяли участь у турнірі, і справді був хлопець з певним досвідом участі у турнірах з шашок. Юрій настільною грою захопився ще змалечку, неодноразово брав участь у турнірах районного і обласного рівнів.

«Вважаю, що проведення такого турніру в госпіталі є дуже доречне. Коли довго йде час, цікаво в щось грати, особливо якщо потрібно думати. Перебуваючи на сході в період затишшя ми також  часто грали в шашки, але тут цікавіше, бо суперники дуже високого рівня», - розповідає Юрій.


Розважально-спортивний захід, організований у дворику військового госпіталю, знову зібрав чималу кількість учасників, глядачів та вболівальників. Декотрі з них зізналися, що побачивши з вікна скупчення людей, вирішили подивитися і неочікувано взяли участь у грі. Активісти ГО «Розвиток Громади» подарували 5 шашкових наборів, для того аби пацієнти госпіталю могли в будь-який час зіграти в шашки.