Учасникам АТО та сім'ям загиблих бійців зарезервували 2 земельні ділянки для будівництва житла та ще одну передали на ЛКП "Рембуд"

Учасники ГО "Розвиток Громади" побували на засіданні міської ради Львова, де проконтролювали процес прийняття рішення про внесення у резерв земельних ділянок для учасників АТО та сімей загиблих і затвердження на ЛКП «Рембуд» проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у районі вул. Під Голоском.

"Спілка соціального захисту бійців АТО і сімей загиблих", які попередньо зверталися до ГО "Розвиток Громади" за правовою допомогою, упродовж кількох місяців боряться з беззаконням міської ради. Понад 300 осіб, які брали участь у проведенні Антитерористичної операції, не можуть отримати земельних ділянок, які передбачені їм Законом України.

Члени спілки вимагали від мера міста виділити для учасників АТО ще 2 земляні ділянки, щоб забезпечити житлом всіх учасників АТО та сімей загиблих бійців.

Після тривалих переговорів між учасниками АТО, сім'ями загиблих бійців і представниками Львівської міської ради, які тривали кілька місяців, сьогодні, 23 квітня, на засіданні ЛМР відбулось голосування за ухвалу про внесення у резерв для учасників АТО двох додаткових земельних ділянок та передачу для ЛКП "Рембуд" земельної ділянки розміром 0,63 га для будівництва багатоповерхового житлового будинку. За ухвалу проголосувало 78 депутатів.

 

Як зазначив мер міста Андрій Садовий, Львівська міська рада сприятиме будівництву багатоквартирного будинку і протягом 1 року ключі від квартир будуть передані їх власникам.


Зауважимо, що на засіданні Львівської міської ради були присутні представники ГО "Розвиток Громади", які проконтролювали процес голосування та відстоювали права та інтереси учасників АТО та сімей загиблих військових. 
 

"На прохання голови "Спілки соціального захисту бійців АТО і сімей загиблих" ми надали їм юридичний супровід у вирішенні справи стосовно виділення земельних ділянок. Наші активісти відстоювали і продовжуватимуть відстоювати права та інтереси учасників АТО та їхніх сімей", - прокоментував учасник ГО "Розвиток Громади" Олег Долінський.


Голова "Центру допомоги сім'ям загиблих бійців АТО" Олег Долінський також зазначив, що активісти контролюватимуть процес будівництва багатоквартирного будинку по вулиці Під Голоском для учасників АТО і дотримання всіх зазначених термінів здачі будинку в експлуатацію.