Шаховий турнір пам’яті Героїв Небесної сотні та АТО відбувся у Львові

У суботу, 11 березня, у приміщенні «Медіатеки» за першість змагалися любителі шахів. Організаторами дійства виступила ГО «Розвиток Громади». Щорічний шаховий турнір присвятили Героям Небесної Сотні та АТОвцям.

Участь у змаганнях взяли 147 учасників: від дітей до представників поважного віку. Змагалися за першість і АТОвці. У дев’яти турах відбулось 657 шахових дуелей.

                                             

У 24 номінаціях (серед дітей, жінок, людей з особливими потребами, ветеранів та ін.) вибрали найкращих гравців та відзначили їх грошовими призами. В основній, загальній номінації перемогла Наталя Букса – українська гросмейстер з шахів серед жінок, чемпіон світу серед юніорок 2015р.   

 

Проведення турніру, за словами організаторів, увіковічнить пам’ять Героїв Небесної Сотні та Героїв АТО, а також сприятиме популяризації шахів серед населення.

Ми дуже раді, що така кількість шахістів взяли участь у турнірі та віддали шану Героям Небесної Соьні та воїнам АТО. Турнір пройшов у запеклій боротьбі. Запамятались партії, де діти змагались із сивочолими ветеранами. Дякуємо усім, хто долучився до проведення заходу, - коментує Андрій Федуняк,один із організаторів турніру, учасник ГО «Розвиток Громади».

                                   

Загальний призовий фонд  турніру склав 10000 гривень.

ГО «Розвиток Громади» висловлює вдячність Івану Ільницькому, Олександру Прохорову, Володимиру Наритнику, Назару Фірману, піцерії «Фелічіта», «Медіатеці», ПП «Фіксет» за співпрацю, завдяки якій вдалося провести захід на високому рівні.