Спілки АТО змусили львівську владу запрацювати

Сьогодні, 4 лютого,  АТОвці  Львівщини з плакатами в руках вийшли на спільну акцію під Львівську міську раду. Бійці прийшли до міської влади із єдиною вимогою – створити комісію з вирішення житлових та земельних проблем учасників АТО. 

На акцію учасників АТО вивела бездіяльність мерії. За два роки квартири отримали лише 20 бійців. В той час, коли у черзі стоїть близько двох тисяч вояків. З такими темпами останні бійці могли надіятися на житло  лише через 100 років?
Те саме із земельним питанням: зарезервовані для АТОвців дві земельні площі (вул. Під Голоском) пустують майже рік, на них ніхто нічого не робить.

 
- Чого вийшли? Вийшли, щоб нас не дурили. Якщо сказали слово - нехай влада тримає слово.  Обіцяли - нехай виконають, - коментує учасник АТО Василь Мельник 

До усього цього попередня комісія, яка покликана була займатися  проблемами АТОвців, припинила роботу більше, ніж півроку тому.

Чекати манни небесної учасникам АТО не було сенсу. Спілки АТОвців об’єдналися, підписали Меморандум про співпрацю і прийшли на сесію міської ради із конкретною пропозицією.
- Перш за все ми хотіли показати міській владі, що бійці АТО об'єднались. Вони об'єднані, тому що є багато сил, які хочуть нас зіштовхнути лобами і розривають на кусочки, - каже учасник АТО Андрій РізничокДепутатам та міському голові запропонували створити при ЛМР нову комісію, до якої увійдуть представники депутатського корпусу, виконавчої влади і самі АТОвці.

Натомість міський голова Львова Андрій Садовий нагадав про 19 раніше виданих квартир. Також мер запропонував АТОвцям стати членами комісії з розподілу житла. Житла, яке ще навіть не збудоване.

 

А щоб ділити шкуру ведмедя, його спочатку варто вполювати.
Тому депутати вимоги вояків таки задовольнили: більшість у залі міськради прийняла рішення про створення відповідної комісії. Міський голова також проголосував «За».

Участь в акції взяли:
ГО ''Обласна спілка соціального захисту учасників АТО та сімей загиблих'', ГО ''Українська спілка учасників АТО'', ГО ''Всеукраїнське об'єднання учасників АТО'', ГО ''Інвалідів-учасників АТО''

Усі вимоги учасників АТО підтримали ГФ з охорони громадського порядку та державного кордону ''Патріот'', ГО ''Розвиток Громади'' та Антикорупційний рух Валентина Наливайченка.