У Львові небайдужі наліпили вареники воїнам на передову

У понеділок, 24 грудня, ГО «Розвиток Громади» та ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих» організували спільне масове ліплення вареників захисникам у зону бойових дій. До доброї справи доєднались родини загиблих Героїв, ветерани АТО та просто небайдужі люди.
 Спільними зусиллями вдалось зліпити понад 150 кг українських пирогів. Усі вареники уже прямують на схід держави, аби перед новорічно-різдвяними святами вкотре нагадати українських захисникам, що при них пам’ятають, їх люблять та чекають!
 

Щиро дякуємо керівництву НУ "Львівська політехніка" за надане приміщення, Стрийському ринку, Крамниці смаку та Львівській майстерні вареників за продукти та добре серце, а також усім, хто долучився до доброї справи! #Творимо_добро_разом!
 


Нагадаємо, традиційно наші волонтери організовують масове ліплення вареників воїнам на передову. 10 квітня 2018 року наліпили понад 11 тис пирогів, якими смакували наші захисники з 24-тої окремої механізованої бригади імені короля Данила та 80-тої окремої десантно-штурмової бригади.