Активісти ГО “Розвиток Громади” передали ліки у військовий госпіталь

Близько 20 ящиків ліків європейського виробництва отримав Військово-медичний клінічний центр Західного регіону. Адміністрація медичного закладу висловила подяку громадській організації.

Представники “Розвитку Громади”, спільно з міжнародним товариством “Зелений Хрест” передали частину гуманітарної допомоги у військовий шпиталь. Ліки були відсортовані медпрацівниками й розподілені по відділеннях – кардіологічному, хірургічному, гастроентерологічному та травматологічному.

    “Співпраця з військовим шпиталем була плідною та прозорою. Впевнені, це не остання наша матеріальна допомога для поранених військовослужбовців” – зазначив активіст Роман Дуда.

Командування, особовий склад та пацієнти Військово-медичного клінічного центру Західного регіону висловили подяку громадській організації “Розвиток Громади”.Бійці АТО, які перебувають на лікування у Львівському військовому госпіталі отримали близько 20 ящиків високоякісних ліків, а також милиці та глюкометр.
 

“Для нас дуже важливо, що люди, які ризикували своїм життям заради України, тепер, можливо, зможуть одужати швидше. Сподіваємося, що європейська спільнота і далі підтримуватиме нас і це не остання гуманітарна допомога для українців” – поділився Олег Долінський, керівник відділу “Допомога АТО”.


Нагадаємо, міжнародне товариство “Зелений хрест”, спільно з ГО “Розвиток Громади” звернулися до міжнародної спільноти з проханням надати допомогу для українських військовослужбовців. Одразу кілька громадських організацій та підприємців відгукнулися й зібрали найнеобхідніше для бійців АТО – теплий одяг, ліки, предмети побуту та гігієни. Матеріальну допомогу посортували й направили в зону проведення Антитерористичної операції та військові шпиталі.