Безкоштовна стоматологія для родин загиблих в АТО військовослужбовців

Дружини, матері та діти із Центру допомоги сім’ям загиблих в АТО можуть отримати кваліфіковану стоматологічну допомогу у 4-й комунальній поліклініці Львова.

Громадська організація «Розвиток Громади» підтримали чудову ініціативу громадської активістки Уляни Дейнеки та правозахисника Тараса Гаталяка у рамках проекту «Частинка себе».  Відтак, родини з Центру допомоги сім’ям загиблих АТО можуть отримувати кваліфіковану стоматологічну допомогу. Благочинну ініціативу підтримала головний лікар комунальної стоматологічної поліклініки №4 Галина Ярославівна Лялька.

«Це чудово, що разом ми зможемо допомогти якомога більшій кількості родин. У такий важкий час важливо об’єднувати зусилля, адже разом ми сильніші» - зазначив керівник відділу «Допомога АТО» Олег Долінський.


У понеділок, 23 березня стоматологічну допомогу отримала Світлана, дружина військовослужбовця, що загинув на Сході України. 


Для того, щоб записатися на прийом до лікаря родинам військовослужбовців необхідно зателефонувати на гарячу лінію громадської організації (032) 235 55 03.

Нагадаємо, в рамках ГО «Розвиток Громади» вже більш ніж пів року діє Центр допомоги сім’ям загиблих бійців АТО.  Активісти зв’язуються телефоном з членами родин, дізнаються, чого вони потребують й намагаються допомогти. Родинам військовослужбовців юристи-волонтери безоплатно надають правову допомогу, також  працює служба психологічної підтримки від Української Спілки Психотерапевтів.