На благодійному аукціоні у Львові зібрали понад 125 тисяч гривень

Організатором благодійного дійства стала ГО “Розвиток Громади” за ініціативи Львівського жіночого літературного клубу. Гроші, зібрані від продажу творів мистецтва будуть направлені на лікуванння та повну реабілітацію п`яти постраждалих бійців АТО. Організатори прийняли рішення зосередитися не на абстракній допомозі всім порененим, а надати конкретну допомогу бійцям з важкими травмами кінцівок та черевної порожнини.

На аукціоні “Заради життя” були представлені вироби і картини відомих художників України – Віктора Стогнута, Бориса Буряка, Ореста Манюка, а також молодих митців. Дійство відкривав Голова облдержадміністрації Юрій Турянський.

 

Першим й найдорожчим лотом стала картина Володимира Немира “Бокораш”. Від продажу цієї картини на реабілітацію важкопоранених бійців буде направлено 37,5 тисяч гривень. Про кожен лот розповідала й давала свою оцінку мистецтвознавець Олена Кіс-Федорук.

 

Одним з найбільш затребуваніших лотів стала каска майданна. Спецільно для активістів Євромайдану взимку цю каску розмалювала відома письменниця Міла Іванцова. Ціна лоту стартувала від 300 гривень. Після запеклих торгів каску було продано за 2600 гривень.Багато митців, які пожертвували свої твори були присутні й на самому аукціоні. Покупці мали змогу поспілкуватися з авторами. Свої прикраси на благодійному дійстві пожертувала й відома мисткиня Роксоляна Шимчук. Також гості мали змогу придбати авторські вишиванки від Людмили Сєдової.

 

Загалом для лікування та реабілітації важкопоранених бійців АТО активістам вдалося зібрати понад 125 тисяч гривень. Було продано більше 30 лотів. Ще декілька творів мистецтва чекають на своїх власників й незабаром поповнять суму для допомоги. Нагадаємо на нашу підтримку чекають п`ять бійців з різних куточків України.

Лія Мельник
Фото: Ростислав Ковалевич